Попуст!
-4%

Метро Ослич лист филети 500гр (Замрзнато)

500 g
218,00 ден 229,00 ден

Свежо зармзнати ослиќ филети лист во пакување од 500 гр.

Има на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Аргентина

ГОЛЕМИНА НА ПАРЧИЊАТА: 60-120 / 200гр.

ПАКУВАЊЕ: 500гр.

 

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Ослич лист филети 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *