Метро Ослич роло филети 600гр (Замрзнато)

600 g
261,00 ден

Свежо замрзнати ослиќ роло филети во пакување од 600гр.

Има на залиха

Опис

ГОЛЕМИНА НА ПАРЧИЊАТА: 60-120 / 200гр..

ПОТЕКЛО: Аргентина

ПАКУВАЊЕ: 600гр.

 

Нутрициски вредности (100g):

Вода: 79,0 g

Калории: 92kcal

Протеини: 18,0 g

Маснотии: 2,2 g

Омега 3: 0,4 mg

Дополнителни информации

Тежина 600 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Ослич роло филети 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *