Метро Панга филети 800гр (Замрзнато)

800 g
237,00 ден

Свежо замрзнати панга филети во пакување од 800гр.

Има на залиха

Опис

ГОЛЕМИНА: 120-220 / 220гр.+

ПОТЕКЛО: Виетнам

ПАКУВАЊЕ: 800гр.

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Панга филети 800гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *