Метро Папалина 800гр (Замрзнато)

800 g
69,00 ден

Свежо замрзнати папалини во пакување од 800гр.

Нема на залиха

Опис

Sprattus sprattus

ПОТЕКЛО: Полска

ПАКУВАЊЕ: 800гр.

 

Нутрициски вредности (100g):

Вода:    66,3 g

Калории:    172kcal

Протеини:    18,3 g

Маснотии:    11,0 g

Омега 3:    1,3 mg

Дополнителни информации

Тежина 800 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Папалина 800гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *