Метро Пилешки копан 900гр (Замрзнато)

900 g
107,00 ден

Замрзнати пилешки копани

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31500093

Опис

Потекло: Холандија

Дополнителни информации

Тежина 900 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Пилешки копан 900гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *