Dos Pollos Пилешки копан со надкопан 1кг (Замрзнато)

1 kg
135,00 ден

Замрзнати пилешки копани со надкопани

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31500092

Опис

Потекло: Холандија

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dos Pollos Пилешки копан со надкопан 1кг (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *