Попуст!
-6%

Метро чистени цели Ракчиња 400гр (Замрзнато)

400 g
349,00 ден 375,00 ден

Замрзнати чистени цели ракчиња во пакување од 400гр.

Нема на залиха

Опис

Palaemon serratus

ПОТЕКЛО: Индија

ПАКУВАЊЕ: 400гр.

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Metro Метро АД Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро чистени цели Ракчиња 400гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *