Метро Школки чистени 400гр (Замрзнато)

400 g
165 ден

Замрзнати чистени школки во пакување од 400гр.

Нема на залиха

Опис

Perna canaliculus

ПОТЕКЛО: Чиле

ПАКУВАЊЕ: 400гр.

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Школки чистени 400гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *