Метро Скуша 900гр (Замрзнато)

900 g
148,00 ден

Свежо замрзната скуша во пакување од 900гр.

Нема на залиха

Опис

Scomber scombrus

ГОЛЕМИНА НА ПАРЧИЊАТА: 200-400гр.

ПОТЕКЛО: Шпанија / Канада / Ирска

ПАКУВАЊЕ: ±900гр.

Дополнителни информации

Тежина 900 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Скуша 900гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *