Метро Сурими јастог (лобстер) 280гр (Замрзнато)

280 g
95,00 ден

Замрзнат сурими јастог во пакување од 280гр.

Нема на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Кина

ПАКУВАЊЕ: 280гр.

Дополнителни информации

Тежина 280 g
Suppliers za lot expiry

Metro Метро АД Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Сурими јастог (лобстер) 280гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *