Метро Сурими стапчиња 250гр (Замрзнато)

250 g
79,00 ден

Замрзнати сурими стапчиња во пакување од 250гр.

Нема на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Кина

ПАКУВАЊЕ: 250гр.

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Сурими стапчиња 250гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *