Мик Говедски гулаш 400гр

400 g
119,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14019

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мик Говедски гулаш 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *