МИК Месен Свински појадок 150гр

49,00 ден

МИК Свети Николе месна конзерва

Нема на залиха

Опис

Тежина на поединечно пакување: 150гр
Рок на траење: 4 години

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МИК Месен Свински појадок 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *