Мил Абразив 500гр

500 g
52,00 ден

Mill Абразивна паста

Нема на залиха

Опис

– со свеж мирис на лимон, комбинацијата од мекиот абразив и делотворните активни состојки ги отстрануваат најтврдокорните дамки, без да остават гребнатини на предметите.
– се користи за миење на нечисти раце, во индустријата и во домаќинството. Ефикасен

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Абразив 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *