Мил Балсам Детергент за садови 500мл

43,00 ден

Mill Средство за рачно миење садови

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA24803

Опис

– идеална комбинација за чисти садови и нежни раце.
– содржи посебно одбрани состојки кои истовремено ја негуваат кожата на рацете и спречуваат нејзино сушење. Корисен за луѓе со чувствителна кожа.

Пакување: 500мл

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Балсам Детергент за садови 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *