Мил Бел Детергент за садови 500мл

40,00 ден

Mill Средство за рачно миење садови

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20348

Опис

– со неверојатна сила на одмастување, создава богата и стабилна пена, а вградената мирисна нота го отстранува непријатниот мирис од вашите садови.
– pH неутрален
– биолошки разградлив
– со својата веќе докажана формулација, успешно чисти нечистотии од

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Бел Детергент за садови 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *