Мил Бреза Шампон 250мл

45,00 ден

Mill Шампон од бреза

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101230

Опис

– со природен екстракт на бреза, наменет за сите видови коса.
– наменет за целото семејство, со своето благо дејство,без иритации и со свежиот мирис благопријатно делува за време и по миењето на косата, зајакнувајќи и негувајќи го влакното.
– препознат

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Бреза Шампон 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *