Мил Политура за мебел 250мл

49 ден

Mill Политура за чистење мебел

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20344

Опис

– течно средство за чистење и одржување на дрвени површини, при тоа оставајќи извонреден сјај и пријатен мирис.
– не остава траги од бришењето.
– се користи за чистење и негување на дрвени површини и ултрапас.

Пакување:
– 250 мл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Политура за мебел 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *