Мил Политура за мебел со пумпа 500мл

109,00 ден

Mill Политура за чистење мебел

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27387

Опис

– течно средство за чистење и одржување на дрвени површини, при тоа оставајќи извонреден сјај и пријатен мирис.
– не остава траги од бришењето.
– се користи за чистење и негување на дрвени површини и ултрапас.

Пакување:
– 500 мл

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Политура за мебел со пумпа 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *