Мил Портокалов Детергент за садови 500мл

40,00 ден

Mill Средство за рачно миење садови

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311012432

Опис

Со пријатен мирис на портокал,одлично пени при перењето,ефикасно одстранува масни и др дамки од садовите.

Пакување: 500мл

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Портокалов Детергент за садови 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *