Мил Средство за рерна 220мл

35,00 ден

Mill Средство за чистење рерна

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20345

Опис

-ефикасно средство за чистење маснотии од рерни, скари и други грил-апарати.
– брзо и темелно отстранува загорени и запечени мрснотии. При тоа не ги оштетува површините, лесно се испира.

Пакување: 220 мл

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Средство за рерна 220мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *