Мил Средство за стакло без пумпа 530мл

37,00 ден

Mill Средство за чистење стаклени површини

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20348-1

Опис

– за сјај без траги од бришење, максимално го олеснува процесот на чистење.
– течно средство за чистење на сите стаклени површини, прозорци, ТВ екрани, автостакла, огледала, керамика, пластични површини.
– делува како дезинфициент и ги уништува бактерии

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Средство за стакло без пумпа 530мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *