Мил Универзална паста за чистење 400гр

49,00 ден

Mill Универзална паста за чистење

Нема на залиха

Опис

– универзално средство без абразиви, со свеж мирис , наменета за рачно чистење на сите водоотпорни текстилни површини во домаќинството. Идеален е за секојдневно одржување, може да се употребува разредено и во концентриран облик, зависно од валканоста.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Универзална паста за чистење 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *