Мил Зелен Детергент за садови 500мл

42,00 ден

Mill Средство за рачно миење садови

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311012431

Опис

– брзо и лесно отстранува и најтврдокорни нечистотии;
– препознатлив по освежителниот мирис на зелен лимон;
– делува антибактериски.
– отстранува непријатни миризби од мијалникот.
– со употреба на помало количество на детергентот се постигнуваат исти

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мил Зелен Детергент за садови 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *