Милка Чоко десерт 128гр

128 g
59,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16005

Дополнителни информации

Тежина 128 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Милка Чоко десерт 128гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *