Милка Чоко десерт со малина 147гр

147 g
55,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16006

Дополнителни информации

Тежина 147 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Милка Чоко десерт со малина 147гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *