Мирана Салатен мајонез 3кг

3 kg
265,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311012591

Дополнителни информации

Тежина 3000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мирана Салатен мајонез 3кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *