Mirinda Lemon 500мл

25 ден

Миринда Лимон

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13417

Опис

Газиран освежителен безалкохолен пијалак од растителен
екстракт со содржина на концентриран сок од портокал,
по лиценца на „Pepsi Cola International“

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mirinda Lemon 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *