Mirinda Orange 1,75л

47,00 ден

Миринда Портокал

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35569

Опис

Газиран освежителен безалкохолен пијалак од растителен екстракт со содржина на концентриран сок од портокал, по лиценца на „Pepsi Cola International“.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Prilepska Прилепска пиварница АД Прилеп

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mirinda Orange 1,75л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *