Mirinda Orange 500мл

25,00 ден

Миринда Портокал

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13416

Опис

Газиран освежителен безалкохолен пијалак од растителен
екстракт со содржина на концентриран сок од портокал,
по лиценца на „Pepsi Cola International“

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Prilepska Прилепска пиварница АД Прилеп

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mirinda Orange 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *