Мое Колаче Чоко колачиња 700гр

700 g
70,00 ден

Мое Колаче чоколадирани чајни бисквити

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31102227

Опис

Мое Колаче чоколадирани чајни бисквити

Дополнителни информации

Тежина 700 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мое Колаче Чоко колачиња 700гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *