Моја кравица Чоколадно млеко 1л

89,00 ден

Имлек Moja Kravica чоколадно млеко

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17285

Опис

Нутритивни информации:
3,55g протеини
9,75g Јаглехидратите
1g Млечна маст
63kcal / 264kJ Енергетска вредност
калциум 120mg

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Моја кравица Чоколадно млеко 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *