Le Coq Mojito Classic Алкохолен коктел 330мл

85,00 ден 69,00 ден

Мохито ароматизиран алкохолен газиран пијалок со 4,7% алкохол и вкус на лимон, мента и рум во стаклена амбалажа 0.33l

Шифра: SNG31054 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати