Monari Federzoni Балсамичен оцет 500мл

125,00 ден

Monari Federzoni Aceto Balsamico di Modena оцет Балсамико 0.5l

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL16439

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monari Federzoni Балсамичен оцет 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *