Мони Чоколадо со ориз 150гр

150 g
46,00 ден

Pionir Moni Rice

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17336

Опис

Pionir Moni Rice

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мони Чоколадо со ориз 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *