Мони Чоколадо со ориз 75гр

75 g
24,00 ден

Pionir Moni Rice

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17340

Опис

Pionir Moni Rice

Дополнителни информации

Тежина 75 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мони Чоколадо со ориз 75гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *