Monkey Shoulder Виски 700мл

2.199 ден

Monkey Shoulder Viski 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10170

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monkey Shoulder Виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *