Моркови цца 1кг

45,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: FRE00191

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Микс Фруит 2018 (КАМИ)

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Моркови цца 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *