Мултипром Вики Бисквити 465гр

465 g
39,00 ден

Multiprom Viki Multi Petit Beurre бисквити

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14152

Опис

Multiprom Viki Multi Petit Beurre бисквити

Дополнителни информации

Тежина 465 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мултипром Вики Бисквити 465гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *