Munchmallow Класик 105гр

105 g
37,00 ден

Jaffa Мачмелоу класик

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17017

Опис

Jaffa Мачмелоу класик

Дополнителни информации

Тежина 105 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Munchmallow Класик 105гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *