Најлепше Жеље Чоколадо со кекси 85гр

90 g
47,00 ден

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада со бисквити

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17210

Опис

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада со бисквити

Дополнителни информации

Тежина 90 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Најлепше Жеље Чоколадо со кекси 85гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *