Најлепше Жеље Чоколадо со лешници 90гр

90 g
53,00 ден

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада со лешник

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101288

Опис

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада со лешник

Дополнителни информации

Тежина 90 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Најлепше Жеље Чоколадо со лешници 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *