Најлепше жеље Чоколада со млечен крем 100гр

100 g
57,00 ден

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада полнета со млечен крем

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17204

Опис

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада полнета со млечен крем

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Најлепше жеље Чоколада со млечен крем 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *