Најлепше Жеље Чоколадo со портокал 100гр

100 g
41,00 ден

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада полнета со крем од портокал

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101290

Опис

Stark Najlepse Zelje Млечна чоколада полнета со крем од портокал

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Најлепше Жеље Чоколадo со портокал 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *