Најлепше Жељице Чоколадо со шарени бомбони 80гр

80 g
40,00 ден

Stark Najlepse Zeljice Sarene Bombone

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311012862

Опис

Stark Najlepse Zeljice Sarene Bombone

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

Atlantik Атлантик Траде доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Најлепше Жељице Чоколадо со шарени бомбони 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *