Натурета Сенф 290гр

290 g
105,00 ден

Natureta Камнишки сенф (Kamnicka Gorcica)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA10653

Опис

Natureta Камнишки сенф (Kamnicka Gorcica)

Дополнителни информации

Тежина 290 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Натурета Сенф 290гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *