Нектар Мармалад од шипка 700гр

700 g
110,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31055

Дополнителни информации

Тежина 700 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нектар Мармалад од шипка 700гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *