Нектар Мармалад од вишна 370гр

370 g
75,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17435

Дополнителни информации

Тежина 370 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нектар Мармалад од вишна 370гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *