Негро Бомбони 100гр

100 g
30 ден

Pionir Negro бомбони

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17333

Опис

Pionir Negro бомбони

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Негро Бомбони 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *