Негро Бомбони 1кг

1 kg
223 ден

Pionir Negro бомбони

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101309

Опис

Pionir Negro бомбони

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Негро Бомбони 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *